Teşvik Hizmetleri


Hibe, teşvik ve yatırım teşvik konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Deneyimli kadrosu ile projeleriniz uzman kişiler tarafından hazırlanmaktadır. Devletin vermiş olduğu tüm destekler hakkında detaylı firma analizi yaparak size uygun olan tüm destekleri sunar ve her birisi için projelendirme yaparak sonuna kadar tam hizmet sağlar.

Firmanızın yapmayı planladığı projeler hakkında ön değerlendirmelerini yaparak birliktelik kurduğu üniversitelerden konusunda uzman kişilerinde görüşlerini alarak size tüm olasılıkları aktaran, projenin başından sonuna kadar yanınızda duran bir firma olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

• Kosgeb destekleri
• Tubitak teşvikleri
• İstihdam SGK teşvikleri

Firmalarınızın satış politikası gereği sürekli yaptığı uygulamalardan firmalarınıza gelir getirebilirsiniz. Katıldığınız yurt içi ve yurtdışı fuar, bastırdığınız katalog, broşür, ürünlerinize yaptırdığınız analizler ve firmanıza ,ürünlerinize yada tesisinize aldığınız belgelendirme hizmetleri için teşviklerden faydalanıp paranızın % 80 inene varan miktarlarını geri alabilirsiniz. Name danışmanlık olarak bu konuda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

İSTİHDAM TEŞVİKLERİNDEN FAYDALANILMASI

SGK’nın kayıt dışı istihdamı önleme amacıyla işverenlere sunduğu çeşitli istihdam teşviklerinde, teşvik şartlarını sağlayan personellerin prime esas kazançları üzerinden hesaplanan sigorta primlerinin işveren hisselerine ait tutarlarının İşsizlik Sigortası Fonu’ndan karşılanmaktadır.

SGK’nın faydalanma imkânı sağladığı istihdam teşvikleri işverene yüksek avantajlar sağlamaktadır. Ancak teşvik şartlarının zorluğu ve karmaşıklığı nedeniyle birçok şirketin istihdam teşviklerinden faydalanmadığı görülmektedir.

İstihdam teşviklerinden (6111,27103,1703,7166,6645) faydalanabilmek için hem sigortalılar yönünden hem işverenler yönünden birden çok koşulun birlikte sağlanması gerekmektedir. Söz konusu istihdam teşviklerden cari dönemler için eksiksiz yararlanılması, teşvikten yararlanırken her sigortalı için ayrı ayrı işyeri çalışan sayısının ortalaması, teşvikten yararlanma süresi, yararlanacak kişilerin yaşları, sigortalıların geçmiş dönem çalışmalarının olup olmadığı vb. hususlar, sözleşme karşılığında tüm sorumluluk alınarak tarafımızca yapılmaktadır.