Kalite Yönetim Sistemi Kurulumu ve Belgelendirme


İlk aşamadan projelendirilip, beklentileriniz doğrultusunda şekillendirilip, üretim sistemi, takip sistemi, formüller, ham maddeler, verimli üretim metodları ile beraber makine teçhizat , kalite laboratuvarları, Ar-Ge laboratuvarları kurulup size teslim edilmektedir.Kozmetik ve deterjan ürünlerin üretim tesisi; ıslak mendil, sıvı sabun, şampuan, krem, renkli kozmetik, parfüm, boya üretimi vb. bütün sektörel ürünlere yönelik tesis kurulumlarında sizlere makine kurulumları, kazan ve dolum alanların oluşturulması, laboratuar ve teknik bölümlerin GMP standartlarında, sürdürülebilir ve geliştirilebilir şekilde tasarlamaktayız.

Kozmetik yönetmeliği doğrultusunda yapılması gerekenleri sizlerle paylaşmakta ve yönlendirmelerde bulunmaktayız. Kurulum ve kurulum sonrası uzman ekibimiz sayesinde işlevsellik konusunda danışmanlıklarda sunmaktayız. Kurulum sonrası ihtiyaç duyacağınız bütün alanlarda size destek vermekteyiz.

Kozmetik üretim tesisinizi GMP standartlarında, sürdürülebilir ve geliştirilebilir şekilde tasarlamaktayız. Maksimum verimlilik fayda sağlanabilecek koşullar değerlendirilip size en kesin sonucu vermekteyiz.

Yurt içi ve yurt dışı partnerliklerimiz ile sizlere sorunsuz ve güvenli hizmet vermekteyiz.