Gmp Danışmanlığı


GMP İyi Üretim Uygulamaları, bir kalite yönetim sistemidir. Beşeri ilaçlar, kozmetik, veteriner tıbbi ürünler, medikal cihaz, gıda gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda, donanım ve sistemlerde üretilmesini garanti altına alır.

Üretim Yerleri İçin GMP İyi İmalat Uygulamaları Kozmetik ürünlerin üretimini organize etmede ve gerçekleştirmede, ürün kalitesi üzerinde etkisi olabilen insan faktörünün, teknik ve idari faktörlerin etkin bir şekilde kontrol edilen kalite güvence sistemidir. Kozmetik üretim yerlerinde üretim yeri izin belgesi düzenlenmemekte olup, Sağlık Bakanlığı tarafından üretim yerinin Kozmetik GMP İyi İmalat İmalat Uygulamalarına uygunluğu habersiz denetimlerle kontrol edilmektedir

• Kozmetik Üretim Yerleri için GMP İyi İmalat Sisteminin kurulumu
• Kozmetik Üretim Yerleri için var olan GMP İyi İmalat Sisteminin iyileştirilmesi
• TSE-EN ISO 22716 Kozmetik-İyi İmalat Uygulamaları Standardı’na Uygun Kurulum

Name danışmanlık uzman kadrosu yıllardır üretim tesislerinde ar-ge, kalite, üretim gibi birçok departmanda uzun süre deneyimli oldukları için sizlere üretim tesisinizin gmpye uygun kurulumu, sağlık bakanlığı gmp denetimlerinden geçmeniz ve gmpye uygun şartlarda çalışmanız için profosyonel destek vermek için hazırdır.